Унікальні розробки провайдера

З першим в гемблінг індустрії артбуком Evoplay пропонує ознайомитися читачам LC-всесвіту. Унікальний продукт носить назву «Світ зіркових хранителів» і складається із двох частин:

  • Перша орієнтована виключно на закордонного користувача. Сюжетна лінія розкриває історію героя, що вижив в космічній війні майбутнього. Він є певним посланцем, котрий попереджає сучасних жителів планети Земля про катастрофу, що наближається. Частина допомагає максимально зануритися в атмосферу фантастики і відчути почуття пригод зі смаком азарту, які дають ігрові автомати онлайн;
  • Друга частина слот-шутеру орієнтована на бізнес. В ній викладені подробиці його розробки та створення.

На розгляд аудиторії окрім артбуку був представлений цифровий комікс. Він складається із декількох відеороликів, котрі розказують історії про кожного персонажа шутера. Всі герої мають реальні риси характеру, а також фантастичні здатності та вміння. В відео розкрито що саме відбувалося з конкретним персонажем до того, як він перетворився в спецпризначенця світу зіркових хранителів.

Короткий огляд провайдера Evoplay

Творчий шлях розробника програмного забезпечення розпочався багато років тому. Та остаточно компанія сформувалася як самостійна структура в 2017 році. Зараз він має міжнародне визнання та любов користувачів. Гральні автомати та інші види віртуальних ігор, котрі створює компанія, відомі завдяки високій якості, різномаїттям сюжетів, цікавиди дизайнерськими та технічними розробками.

В 2018 році Evoplay виявився одним з перших, хто запропонував гральні автомати 3D/VR. Такий прорив швидко вивів компанію в лідери області. Співробітники компанії точно так, як і керівництво, вважають, що повинні постійно відходити від традиційних методів розробки, орієнтуватися на бажання та потреби користувачів. Саме це і приваблює геймерів з усього світу.

В розробках провайдера використовуються переважно 3D и HD-технології. Завдяки ним вдається створювати цікаві і по-справжньому унікальні розваги з кінематографічною якістю зображення. Зокрема в азартних іграх зазвичай використовуються:

  • спеціальні ефекти;
  • оригінальне оформлення;
  • цікава тематика;
  • неймовірна анімація;
  • застосовуються велика кількість валют. В том числі і популярна нині криптовалюта.

Розробки створюються, в тому числі на основі програмного забезпечення HTML5.

Функціональна здатність розробок Evoplay знаходиться на достатньо високому рівні. Гральні автомати мають простий і зрозумілий на інтуітивному рівні інтерфейс. Це в рази спрощує задачу ознайомлення з розробками для кожного користувача, в тому числі для недосвідченого.

Evoplay займається і створенням гральний платформ, саме тому ігри компанії — найкращі в сфері гемблінгу. В них відсутні будь-які збої, ігровий процес протікає максимально безпечно і комфортно.

Експерти вважають, що успіх компанії криється в тому, наскільки успішно вона поєднує оформлення, сюжет, вигоду для гравця і сучасні технології. Офіси компанії знаходяться в тому числі і в Україні, а також на Мальті.