Вопрос-Ответ

Вигоди медичних страхових програм оцінили тисячі українців. У разі захворювання непередбачені витрати сім'ї на діагностику та лікування частково чи повністю компенсуються страховиком. Особливо актуальне страхування здоров'я в умовах підвищеної тривожності та вимушених переїздів під час війни.

Крок перший: порівняйте програми медичного страхування ARX

Добровільне медичне страхування та ARXiMed, унікальна міжнародна програма «Медицина без кордонів» відрізняються набором опцій, умовами страхування, вартістю.

Максимально допустима сума страхового покриття у полісах ARX для фізичних осіб:

  • до 100 000 грн ДМС;

  • до 500 000 грн ARXiMed;

  • до 500 000 євро Медицина без кордонів.

В рамках добровільного медичного страхування та програми ARXiMed страховик розробив три варіанти опцій для максимальної зручності клієнтів від компенсації витрат на виклик двох бригад невідкладної медичної допомоги до розгорнутих програм з консультаціями профільних фахівців, спільною оплатою стаціонарного лікування, апаратної та біохімічної діагностики, купівлі ліків.

Програма «Медицина без кордонів» передбачає комплексну допомогу найкращих клінік України, Туреччини, Польщі, Іспанії у разі діагностики онкологічних захворювань. До вартості входять транспортування пацієнта, проживання провожатих, операції та інші процедури для боротьби з раком.

Компанія розробила особливі умови для корпоративних клієнтів, клієнтів Правекс-банку, власників карток Visa Raiffeisen. Розроблено пакети телемедичних послуг для власників преміальних карток Visa з використанням програми Visa ChatBot.

Крок другий: зверніться до ARX

Менеджер надасть консультацію, прийме заявку, допоможе швидко оформити поліс страхування. Пакет документів для фізичних осіб мінімальний: паспорт та код. Більшість медичних програм розраховані на осіб віком від 1 до 75 років. Ліки та послуги медичних закладів систематично дорожчають. Поліс медичного страхування реально допомагає заощадити у разі хвороби або нещасного випадку.

ARX надійний страховик навіть під час війни

Страхова компанія успішно працює в Україні з 1994 року. Входить до великого міжнародного холдингу Fairfax Financial Holdings з присутністю у 40 країнах світу. Компанія розробила вигідні програми фінансової підтримки на випадок захворювань із лікуванням у клініках України та за кордоном. Актуальну інформацію про роботу відділень компанії, клініки-партнери та умови договорів страхування легко знайти на офіційному сайті ARX.