Останні роки набирають популярності лампи LED для освітлення житлових та промислових приміщень. Вони застосовуються як замінники традиційних ламп розжарювання, так і як декоративне підсвічування. Світлодіодне освітлення, яке пропонує Магазини Brille, має багато переваг та світле майбутнє попереду.

Якщо ви шукаєте надійні вимикачі для своєї оселі, то у такому разі вам варто відвідати інтернет-магазин-магазин Brille. У ньому вас чекає широкий асортимент люстр, бра, вуличних світильників, світлодіодних світильників, настільних ламп, тощо.

LED - це абревіатура, що походить від англійських слів "light-emitting diode", тобто в перекладі просто світлодіод, що випромінює світло. Сам світлодіод, застосовується як індикатор вже понад 50 років. Винахід приписують американському інженеру. Відкриття кристалів, що світилися, він зробив у 1962 році.

Світлодіоди знайшли численні застосування через їх компактні розміри та низьке споживання електроенергії. Світлодіоди, що випромінюють інфрачервоне випромінювання використовують у волоконно-оптичних з'єднаннях, або, просто, як брелоки та інші пристрої дистанційного керування.

Подвійний Вимикач, лед лампи та ще багато іншого ви знайдете у наявності у мережі Brille offline (30 магазинів на сьогодні по Україні).

Світлодіодні led технології використовується в медицині, автомобільній промисловості, а також у багатьох моніторах та телевізорах. Лампи LED застосовуються для освітлення промислових об'єктів, вулиць, торгових комплексів та у побуті.

Завдяки малій потужності споживаного струму, і при цьому, володіючи високим ступенем освітленості, лампи LED набрали широкої популярності серед населення. Наприклад, лампа на світлодіодах потужністю 12 ватів, є аналогом лампи розжарювання 120 ватів. Звичайно вона дуже економічна і дає чималу економію при оплаті рахунків за електроенергію.

Насамперед, слід виділити два варіанти застосування світлодіодів. Безпосередньо у лампі, яка буде альтернативою для традиційних ламп розжарювання. Їх можна купити в магазині та замінити ними класичні, галогенні або люмінесцентні лампи.

В асортименті є також світильники з вбудованими лампами LED. Завдяки невеликим розмірам окремих діодів з'явилася можливість створення світильників, які не вдається виготовити у разі використання традиційних ламп розжарювання. Прекрасним прикладом цього є стрічкові світильники, оскільки дають дизайнерам нові можливості в оформленні інтер'єрів приміщень.