Можливість автономного живлення приладів та інструментів значно спрощує життя людини і робить обладнання більш зручним і функціональним у використанні. Найбільш розповсюдженим джерелом автономного живлення є літій-іонні акумулятори. Висока щільність і невеликі габарити, а також доступна вартість роблять їх надзвичайно популярними у всьому світі.

Компанія АККВ пропонує якісні літієві акумулятори, а також потужні акумуляторні збірки за доступними цінами. В каталозі ви знайдете дуже великий асортимент АКБ різної місткості і робочої напруги. Кожен знайде відповідний акумулятор для своєї мети.

Технічні характеристики акумуляторної збірки LG Chem на 129 а.г.

АКБ LG Chem Li-ion-6S-2P-24V-129A є одним з найпопулярніших товарів завдяки універсальній робочій напрузі і великій місткості. Номінальна потужність даної збірки складає 2,8 kWt, а діапазон робочої напруги – від 19.2V до 24.6V, тож власник може використовувати її для живлення будь-яких інструментів і приладів.

Для складання збірки використано акумуляторні елементи відомого корейського виробника LG Chem. Вони характеризуються високо місткістю, відсутністю ефекту пам’яті, надійністю і довговічністю. Компанія має власні фірмові технології, що забезпечують високу якість літій-іонних акумуляторів.

Компанія АККВ дає гарантію на акумуляторні збірки на 1 рік. Ви можете отримати докладну консультацію щодо технічних характеристик, підключення і експлуатації АКБ у менеджерів компанії за телефоном.

Чому обирають літій-іонні акумулятори?

На ринку представлено досить великий вибір акумуляторів із різним складом. Літій-іонні є найбільш розповсюдженими і затребуваними завдяки великій кількості переваг:

  • тривалий термін експлуатації (мінімум 3000 – 5000 циклів);
  • висока швидкість зарядки;
  • невелика вага і габарити;
  • не мають ефекту пам’яті, що спрощує використання;
  • не потребують спеціального обслуговування;
  • безпечні у використанні;
  • можуть працювати у різних температурних умовах та ін.

Літій-іонні акумулятори є універсальним варіантом для живлення гаджетів, медичного і технічного обладнання, інструментів, сонячних і повітряних електростанцій тощо.

На сайті АККВ ви можете обрати акумулятор різної місткості, габаритів, потужності для організації оптимального живлення ваших пристроїв.