14:08, 20 березня 2021 р.
Надійне джерело

Роль директора у сьогоденні

Роль директора у сьогоденні

Яка роль директора у роботі установи ?

Лише з роками формується досвід, який необхідний для єднання колективу. Ця фігура допомогає створити, реконструювати, якщо потрібно прийняти важкі рішення. Про конкретні приклади розповів Вадим Волканов:

Історична будівля, пам’ятка архітектури, а всередині тепло й затишно. Кіровоградський обласний центр народної творчості. Співробітники називають місце своєї роботи осередком духовної культури нашого краю. Це твердження мені доводила директор центру Людмила Василівна Подлєсна.

Приміщення збудовано в 1910 році. А капітальний ремонт було зроблено в 2009-му! Мені показали фото «до», а що стало після, я побачив. Охайно, красиво, чудові експозиції. В області існує 570 будинків культури, клубів, студій, гуртків. Усім центр народної творчості надає організаційно-методичну допомогу. Якщо чесно, формулювання якесь бюрократичне. До того ж я, завітавши до установи без попередження, сподівався, що побачу життя центру, яке буяє. Але – всі на своїх місцях, виконують посадові обов’язки…

В центрі відчувається українська душа, але хочеться, щоб там постійно була молодь, проводила заходи, долучалася до джерел українства, щоб там відбувалося становлення громадян, патріотів. Поки що – охайні зали, красиві експозиції, привітні працівники. Маю надію, що найближчим часом діяльність закладу оновиться та осучасниться.

- про побачене Вадим Анатолійович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #Культура #Директор #Реконструкція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...