«Час Пік» вкотре підкорив Португалію!

З 22 квітня по 1 травня 2013 року у місті Віла Реал де СантоАнтоніо (Португалія) відбувся щорічний Міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва, який включав обмін творчим досвідом художніх колективів з різних країн світу.

Як у минулому, так і у цьому році Кіровоградську область представляв Народний художній колектив ансамбль сучасного танцю «Час Пік» Кіровоградського обласного ЦДЮТ, керівник Ірина Мурована. На фестивалі колектив представив 2 хореографічніпрограми: народну та сучасну.

_ALX2216

 

ЧП_18


Учасники та глядачі  фестивалю відмітили високий професіоналізм колективу, чудові постановки номерів, які сприймалися завжди бурхливими оплесками та оваціями.

«У фестивалі брали участь близько 200 учасників. Цікавими для дітей стали виступи колективів, що професійно виконували стиліфламенко та модерн», каже Ірина Мурована.

Під час фестивальних днів організаторами були проведені екскурсії містамиВіла Реал де СантоАнтоніо(Португалія), Аемонто та Сівілія(Іспанія).

Підсумком поїздки стало підписання угоди між департаментом освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та департаментом міста Віла Реал де СантоАнтоніо (Португалія) щодо подальшої співпраці у напрямку культури, освіти та спорту.

Тож, щиро вітаємо Народний художній колектив ансамбль сучасного танцю «Час Пік» з чудовою поїздкою, гарними виступами та почесним дипломом від мерії міста  Віла Реал де СантоАнтоніо (Португалія).

Інформацію підготувала:

Головко Діна,методист

Кіровоградського  

Обласного ЦДЮТ                                    

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі