• Головна
  • Рятувальники навчили кіровоградських школярів діям у надзвичайних ситуаціях
11:12, 8 лютого 2015 р.

Рятувальники навчили кіровоградських школярів діям у надзвичайних ситуаціях

Наразі перед освітянами та працівниками служби цивільного захисту стоїть надважливе завдання – навчити дітей як діяти у випадку різних надзвичайних ситуацій. Для цього у школах області проводяться різноманітні навчальні заходи, які покликані дати кожному знання, що допоможуть запобігти небезпеці.

Заняття з основ цивільного захисту відбулося 5 лютого у кіровоградській ЗОШ №29. Перед учнями та вчителями виступили представники Управління ДСНС та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Діти дізналися, що таке головний сигнал цивільного захисту, як проводиться евакуація, що таке укриття та як користуватися засобами індивідуального захисту органів дихання. Також дитяча аудиторія переглянула навчальний фільм «Варто знати кожному», де у доступній формі роз’яснюються найбільш важливі питання щодо перших дій у надзвичайних ситуаціях.

Окремо організатори заняття зупинилися на діях при виявленні застарілих вибухонебезпечних предметів та сучасних вибухових пристроїв. Фахівцець групи піротехнічних робіт розповів наскільки небезпечні боєприпаси та порадив одразу повідомляти про виявлення такої знахідки старшим.

Подібні уроки безпеки проводитимуться і надалі, адже співпраця рятувальників та працівників освіти спрямоване на те, щоб діти були обізнаними та завжди почувалися у безпеці.

Прес-служба У ДСНС в області

#навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...