Працівники Державтоінспекції області продовжують розкривати злочини

Працівники підрозділів Державтоінспекції області продовжують працювати в посиленому режимі. Під час нагляду за дорожнім рухом інспектори дорожньо-патрульної служби звертають увагу не лише на безумовне дотримання правил його учасниками, та профілактику аварійності на транспорті, а також виключають та припиняють кримінальні прояви у зазначеній сфері.

На вулиці Мурманській у м. Кіровограді працівники ДАІ зупинили автомобіль BMW-320, під керуванням мешканця однієї із сусідніх областей, характер руху якого викликав у них підозру. Під час перевірки вузлів агрегатів із записами у реєстраційних документах інспектори ДПС встановили, що вони не співпадають.

У селищі Власівка Світловодського району інспектори ДПС зупинили автомобіль BMW, під керуванням місцевого мешканця. Під час звірки реєстраційних документів виявили ознаки підробки у них.

У Світловодську інспектори ДПС у транспортному потоці виявили мопед «Хонда». У ході проведення перевірки встановлено, що транспортний засіб ввезений до України із порушенням митного законодавства.

Також у Світловодську під час нагляду за дорожнім рухом інспектори ДПС зупинили автомобіль Фольксваген Гольф. Під час перевірки реєстраційних документів виявлено ознаки підробки у них. А у ході звірки з наявними обліками ДАІ встановлено, що номери вузлів агрегатів автівки належать іншому транспортному засобові.

За всіма фактами проводяться перевірки, а дані про них внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

ДАІ Кіровоград злочини
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии