Запрошуємо на навчання до Донецького юридичного інституту МВС України!

На жаль, оголошення застаріло
Донецький юридичний інститут МВС України здатний забезпечити державу практичними працівниками Національної поліції України та юристами. Інститут здійснює освітню діяльність у місті Кривий Ріг та місті Маріуполь!
Заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання готує фахівців за державним замовленням освітнього ступеня “бакалавр” на денній та заочній формах навчання за спеціальностями: “Право” та “Правоохоронна діяльність”. На період навчання курсанти денної форми навчання забезпечуються безкоштовним мешканням у гуртожитку інституту, трьохразовим харчуванням, спецодягом за усіма сезонами, медичним обслуговуванням та мають право користуватися бібліотечним фондом інституту, електронною бібліотекою та сайтом дистанційного навчання. Після закінчення навчання, за умови успішного складання державної атестації, усім випускникам присвоюється спеціальне звання “лейтенант поліції” та гарантовано 100 % працевлаштування у підрозділах МВС України
Донецький юридичний інститут МВС України здійснює також ступеневу підготовку на денній та заочні формах навчання фахівців-юристів за кошти фізичних осіб освітніх ступенів «Бакалавр» (на основі повної загальної середньої освіти, на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», на основі вищої неюридичної освіти) та «Магістр» ( на основі вищої освіти не нижче ступеня «Бакалавр») за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність». Юридичний факультет Донецького юридичного інституту МВС України запрошує здобути вищу освіту за спеціальностями «Економіка» та «Публічне адміністрування та управління» на денній та заочній формах навчання.
З правилами й вимогами щодо вступу та з питань оформлення документів звертайтесь до інформаційного порталу Донецького юридичного інституту МВС України www.dli.donetsk.ua, за телефонами приймальної комісії: 0679147454; 0673188076; 0999563108.
Рубрики
Освіта
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Знижка 25% на куси! Перукар манікюр і педикюр, перукар, візажіст - стиліст, імиджмейкер - стиліст,...
16:13, 4 травня
Запрошую на вебінар: "Помилки в МСФЗ-звітності: типові випадки та способи запобігання". Дата провед...
15:04, 30 квітня