4 дієслова для вашого резюме

4 дієслова для вашого резюме, фото-1

Коли пишете резюме, воно має бути максимально чесним. Не варто себе якось принижати або соромитись. Але й відвертої брехні там не має бути.

З чого почати написання резюме?

Для полегшення написання резюме, просто подумайте, чого ви зараз хочете, а чого вже досягли. Ви маєте чітко уявляти свої цілі. Подумайте, який у вас образ мислення, та у якій спосіб ви працюєте. І тільки після цього пишіть резюме. Будьте переконливими, коли описуєте свої досягнення, вміння, досвід. Для цього використовуйте дієслова. Після написання надсилайте його у відповідь на вакансії сайту hh.ua. Тисячі людей щодня знаходять там хорошу роботу. Долучайтесь до них!

4 дієслова для вашого резюме, фото-2

Які дієслова справляють враження?

Ми обрали чотири дієслова, які справляють враження на працедавця. Вам залишається доповнити їх власними історіями, прикладами:

  1. збільшив(ла);

  2. зменшив(ла);

  3. впровадив(ла);

  4. покращив(ла).

Збільшив(ла)

Подумайте про те, які задачі перед вами ставили на минулому місці роботи. Користуйтесь фактами, цифрами. Ваші слова мають бути у стилі: «збільшила показники продажів на 30%», або «покращила лояльність покупців настільки, що 9 з 10 почали купувати нашу продукцію». Дуже корисно порівнювати, щоб працедавець розумів, як було, і як стало. Щоб описувати досягнення, користуйтесь статистикою та конкретними показниками. Ви маєте справляти враження людини, що цінує час.

Зменшив(ла)

Іноді люди мінімізують ризики, витрати, заборгованості. Якщо ви маєте такий трудовий досвід, обов'язково вкажіть його у резюме.

Впровадив(ла)

Якщо ви ввели у виробництво на минулій роботі щось нове і цікаве, напишіть про це в резюме. Навіть якщо це — маленька офісна революція, яка поліпшує життя персоналу та клієнтів. Вказуйте це в резюме. Ваш потенційний керівник має знати, що ви — творча, креативна, перспективна особа.

Покращив(ла)

Якщо ви суттєво вплинули на різні процеси на минулій роботі, згадайте про це у своєму CV. Напевно на попередньому місці ви зробили, щоб щось стало якіснішим, швидшим, кращим.

Безумовно, гарних дієслів для вашого резюме існує набагато більше. Ви можете вказувати, що саме ви створили, оптимізували, відкрили, розробили, перетворили та розвинули. Розказуйте про свої досягнення, кваліфікації, стажування, навички, досвід. Будьте максимально доцільним до роботи, яку вам пропонують. Якщо говорите про те, що щось досягли або впровадили, зазначте, для чого це було зроблено і що компанія отримала у результаті ваших дій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі